Семінар у Мінську «Медові напої, медоваріння як технологія переробки меду в новий товарний продукт»

18- 19 березня 2016 року в селі Птічь, що недалеко від Мінська, відбувся семінар для бджолярів Білорусії «Медові напої, медоваріння як технологія переробки меду в новий товарний продукт». Цей захід було організовано Консалтинговою компанією «Соціальні технології бізнесу» в рамках проекту «Покращення доступу до фінансових ресурсів сільського населення Білорусії».
Семінар проводили : Василь Барабаш – голова Гільдії медоварів України та Володимир Дмитрук – голова волинського обласного осередку Гільдії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

m6

В перший день семінару білоруські бджолярі дізналися про історію медоваріння , які напої можна виготовити з меду. Доповідачі детально зупинилися на якості води для приготування питного меду, підборі відповідної тари, раси дріжджів, розповіли весь технологічний ланцюжок виготовлення варених, ставлених медів, медового квасу і пива. Бджолярі мали можливість придбати книжки Миколи Горніча та Василя Соломки.

m5

m2

На другий день було проведено майстер – клас по виготовленню вареного питного меду. Варто відмітити, що кілька бджолярів в Білорусії вже роблять питні меди і, судячи з дегустації, досить високої якості.

m3

Так що на семінарі відбувся обмін досвідом між українськими і білоруськими медоварами, домовилися про подальшу співпрацю. Особливий інтерес викликала розповідь про популяризацію питних медів в Україні, просуванню їх на ринок і про ті проблеми з легалізацією виробництва і реалізації цих наших споконвічних напоїв. Семінар пройшов в теплій, дружній атмосфері.

m4

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.