Семінар «Медоваріння, від основ до професіоналізму» (прес – реліз)

 

24 лютого 2018 року відбулася важлива подія для медоварів Дніпропетровщини. У ці дні проходив семінар на тему: «Медоваріння, від основ до професіоналізму»  організований обласною спілкою «Дніпровський пасічник». Захід проходив у мальовничому місці на березі річки Оріль, посеред дубового лісу у пансіонаті «Лісний», с. Орловщина, Новомосковського району, Дніпропетровської області. Семінар відвідали пасічники і медовари з різних областей України. Усього семінар відвідало біля 45 чоловік, пасічники приїздили навіть цілими родинами.

Семінар розпочався з докладу Сабашенко Н.О. «Історія відродження напою, сприйняття ринком, стосунки з владою» де було розкриті всі складні етапи розвитку даного напою.

Бакуновський О.В. розповів про підбір, очистку та якісні показники води для виробництва питних медів, так як вода має ключова значення для якості напоїв.

Монастерецька І.О. представник «А-профі» виступила з доповіддю «Правильність вибору дріжжів», де були детально розглянуті питання про раси дріжджів, переваги даних типів, про властивості конкретних штамів впливати на ароматику напою, про технологію запуску та роботи з ними.

Далі харківські медовари Дейнека Ф.М. і Мироненко М.В.  виступили з доповіддю про основи та нюанси виготовлення напою «Початкові основи виготовлення напоїв». Було розглянуто багато питань учасників семінару стосовно ставлених та варених напоїв, затронута тематика заморозки ягід, процес освітлення, тонкощі збагачення киснем та багато інших питань.

Лебухов Г.В. розкрив досить нову тему в виготовлені медових напоїв «Технологія виробництва медового пива», доповідь майже на дві години була змістовною, детальною, по пунктам.

Головна мета семінару –  навчити оцінювати напої на різних етапах виготовлення, тому на відкритій дегустації кожен учасник оцінював зразки як вдалих напоїв, витриманих, з багатою ароматикою, так і напоїв з вадами, з «мишиним тоном», «оцетовим тоном», «плоских» напоїв и т.д.  Також надана можливість для учасників семінару представити свої зразки для оцінювання та отримати консультації, стосовно розвитку,  або виправлення напою.

Дивовижна атмосфера відчувалася і на семінарі, і на перервах, і на братній вечері. Настрій був піднесений від першої до останньої миті цієї зустрічі. Бджолярів – медоварів об’єднала в одному місці не лише улюблена справа, а й віра в себе, віра в людей, віра в Україну!

 

Встроенное изображение 2

Встроенное изображение 5

Встроенное изображение 1

Встроенное изображение 3

Встроенное изображение 7Встроенное изображение 4

Встроенное изображение 6

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.