ІІ крайовий фестиваль-конкурс «Питні меди – 2016» в Івано-Франківську

З 15 по 17 січня 2016 року у Івано-Франківську на площі Ринок відбувся ІІ крайовий фестиваль-конкурс «Питні меди – 2016», який провели Гільдія медоварів Карпатського краю» спільно з «Гільдією медоварів України» за активного сприяння управління економічного та інтеграційного розвитку.

Метою заходу є популяризація меду, медових напоїв та іншої оздоровчої бджолопродукції;  відродження стародавніх традицій медоваріння, культури споживання питних медів, як невід’ємної частки культурної і звичаєвої спадщини нашого народу.

В наметах на площі Ринок і на вул. Вітовського можна було побачити, скуштувати і купити продукти бджільництва: мед, прополіс, вироби з воску та парафіну, питні меди, косметичні засоби, гуцульські сири і сувеніри. Та переважали все-таки медові напої, зроблені за старовинними українськими рецептами.

В рамках фестивалю «Питні меди – 2016» було проведено II крайовий конкурс по питних медах на кращі напої в наступних 6-ти номінаціях:

1. Меди ставлені без додавання соків та ароматичних трав (чисті)

2. Меди ставлені з додаванням соків

3. Меди ставлені з додаванням ароматичних трав

4. Меди варені без додавання соків та ароматичних трав

5. Меди варені з додаванням соків

6. Меди варені з додаванням трав.

Участь у конкурсі взяли не тільки досвідчені члени Гільдії медоварів, але і медовари – початківці. Учасники прибули з Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Київської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської, Закарпатської областей.

Після конкурсу було проведено благодійний аукціон. На якому продали питний мед, що отримав Гран-Прі нагороду, та так званий Супер Гран-Прі – купаж 4 номінантів на гран-прі. Вилучені кошти в сумі 2,0 тис. грн. передані на благодійність для гематологічного відділення.

 

if1

Схоже відео:
Переможці конкурсу “Питні меди-2016”, м.Луцьк
Переможці конкурсу “Питні меди-2016”, м.Харків

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.