ПЕРШИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ВАРІННЯ МЕДОВОГО ПИВА

piv1На майстер-класі в Градизьку 23 квітня 2016р. Кобцев О.М. пригощав аж 5-ма сортами медового пива.
І по моїм вусам текло і в рот таки попало.
Як великий шанувальник і поціновувач цього популярного в усьому світі напою мушу сказати: ВПОЛНЄ!!!

ДіД Василь

 

Зважаючи на безумовну рентабельність продукту і відносну простоту технології та обладнання та маючи досвід успішного освоєнняя технології медоваріння в Україні прийнято рішення провести ПЕРШИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ВАРІННЯ МЕДОВОГО ПИВА 2 липня 2016р. в с.Селище, Баришівського р-ну, Київської обл., де і розпочалося відродження медоваріння в Україні.

ПРОГРАМА

7-00 10-00 Реєстрація учасників і гостей майстер-класу. Сніданок в ятках «Моріжка».

Спілкування. Ярмаркування.

В продажі питні меди, медові кваси, медове пиво, мед, ареометри, дріжджі, підкормки… Пасічна література та періодика…

Служба Божа в церкві Святого Георгія (для бажаючих).

10-00 – 10-30 Урочисте відкриття майстер-класу.

10-30 – 18-00 Майстер-клас:

  • Варіння пива за двома технологіями: з пивного концентрату, та зернової. Майстри: лауреат Золотої відзнаки «За рентабельну пасіку», Почесний пасічник України, Піонер медоваріння України, неодноразовий переможець всеукраїнських і регіональних конкурсів Олександр Кобцев та директор фірми «Мастер Бір» Олександр Щиголь.

 

  • Варіння питного меду

Майстри: переможець всеукраїнського конкурсу медоварів 2016 р. в двох номінаціях Володимир Білаш і неодноразовий переможець всеукраїнських і міжнародного конкурсів медоварів, Почесний пасічник України, Голова Гільдії медоварів України Василь Барабаш.

Одночасно з варінням пояснення і коментарі майстрів та виступи і консультації провідних майстрів медоваріння України, лауреатів всеукраїнських, регіональних та міжнародних конкурсів.

Працюємо без перерви у вільному режимі аж до заправки сусла… Весь час будуть працювати продуктові магазини і ятки «Моріжка» та Гільдії медоварів України…

Організатори заходу: Рада “Бджолярського кругу”, Гільдія медоварів України, Селищанська сільська рада, Дослідна «Пасіка ДіДа Василя».

vs123

По завершенню майстер-класу дружня вечеря для учасників майстер-класу та гостей (по наявності «бейджика») з козацькою кашею від Господарів с.Селище та ТОВ«Агро-С». І те, що в торбах…

Про гроші: Організа­ційний внесок — 100 грн. з кожного учасника. Беріть гроші і на ярмаркування – будуть продавати медове пиво, солод для медового пива, концентрати «медовий квас» і «медове пиво», термометри, ареометри, набори для медоварів… (все за ціною виробника), а також література, та ін.

Додаткова інформація за тел. (О98)400-27-42 або (О50)164-88-52 Соломка Василь Олексійович («ДіД Василь»).

Можливий заїзд з п’ятниці і від’їзд в неділю з нічлігом в готелі в Березані (за 12 км). З цього питання звертатись до Ворони Анатолія Петровича, тел.(О97)739-34-48.

Як їхати до с.Селище: Автомобілями: з траси «Київ –Прилуки» в Перемозі поворот на Баришівку; з траси «Київ-Харків» поворот на Баришівку і через с. Пасічна… Маршрутками “Баришівка” від метро “Лісова” кожні пів години до зупинки «Селище 1». Їхати менше години… А далі пішки до 200 метрів.

Інтерактивна онлайн-мапа

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.