Оголошення

 

Беручи до уваги досвід попередніх конкурсів “Питних медів”, враховуючи побажання учасників конкурсів, Рада ГО “Гільдія медоварів України” від 25.10.2018 р. прийняла рішення про зміну порядку проведення конкурсу “Питні меди 2019”.

Мета проведення конкурсу.

  1. Підтвердження кваліфікації медоварів, членів ГО “Гільдія медоварі України”.
  2. Пошук нових “талантів” медоварів.
  3. Підтвердження нових розробок кваліфікованими спеціалістами-дегустаторами.
  4. Представлення кращих зразків для подальшої реалізації.

 

  • Зразки надсилаються “Новою поштою” за адресою с.м.т. Баришівка відділення №1 Барабашу В.С. тел. 067-507-25-50
  • Кожен зразок надається в 3 (трьох) екземплярах.

До зразку прикріплена реєстраційна анкета, яка друкується номінантом. В анкету вписується номер і назва номінації, а також підкреслюється номінація внизу. (Додатково введена номінація №4 і №8)

Також до зразку додається ксерокопія висновку лабораторії про безпечність продукту згідно Технічних умов  Напої медові “Меди питні” ТУ У 11.0-356994596-001:2016

Перевірку можна провести в будь-якій зручній для Вас лабораторії ( м. Київ “Інститут садівництва”, м. Чернігів “Укрметртестстандарт”, м. Полтава “Укрметртестстандарт”,  м. Луцьк “Укрметртестстандарт”, м. Дрогобич “Укрметртестстандарт” і  т.д. ).

  • Відправлення відкриваються “комісійно” за добу до проведення конкурсу. Зразки виставляються в кімнаті згідно номінацій.

Зразки можна надсилати до 10 січня 2019 р. включно.

До зразків додається оргвнесок:

1 зразок – 300 грн.

2 зразок – 250 грн.

3 зразок – 200 грн.

4 зразок – 150 грн.

5 зразок – 150 грн. і т.д.

 

 

 

Конкурс буде проведено з 10 по 30 січня 2019 р. ( місце, дата і час проведення буде повідомлено додатково).

Фінал конкурсу 23 лютого місце і час буде повідомлено додатково.

Зразки номінацій №9 та №10 подаються в день проведення фіналу конкурсу 23 лютого з 9 до 10 години з реєстраційною анкетою.

 

Оргкомітет.

 

Додатково:  конкурс планується провести як і раніше на кафедрі бджільництва, але відпрацьовуємо і інші варіанти. Проведення конкурсу плануємо провести своїми силами, без залучення студентів, тому бажаючі допомогти повідомте про це Голові оргкомітету, або голові обласного осередку. Також можна взяти участь в ролі спостерігача ( не вмішуючись в роботу комісії і секретаріату).

До результатів конкурсу мають доступ Голова секретаріату і Голова оргкомітету. Результати конкурсу будуть озвучені в день фіналу 23 лютого 2019 р.

Такий порядок проведення запропоновано для того, щоб мати час для провірки і перепровірки результатів конкурсу і недопущення помилок.

Пропонується 23 лютого після урочистого засідання провести дружню вечерю. Враховуючи сьогоднішні ціни ведеться робота по оптимальному варіанту, щодо місця проведення і розміщення учасників. Інформація буде до кінця листопада. Відповідальний Лабага К.П.

Враховуючи те, що оцінювання зразків буде проводитись по декількох параметрах окремо, а потім бали сумуються секретаріатом на кожен зразок кожним дегустатором буде оформлятись окремий листок оцінювання. Кроме оцінок дегустатор повинен записати свою думку про зразок ( що йому сподобалось, а що ні). Ці дані впродовж місяця будуть сумовані і систематизовані.

Всі ці дані можуть бути озвучені на семінарі-нараді, яку пропонується провести 24 лютого з 10:00 до 15:00. Свої побажання щодо такого семінару прошу повідомити головам Ваших обласних організацій, або безпосередньо мені за тел.. 067-507-25-50

 

 

Барабаш В.С.

 

Опубліковано у Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.