Інформація про проведення засідання Ради ГО «Гільдія медоварів України» Від 25.09.2018 року

 

25.09.2018 року відбулося засідання Ради ГО «Гільдія медоварів України»

 

Присутні:

Барабаш В.С. – голова ГО «Гільдія медоварів України»

Дмитрук В.А. – заступник голови ГО «Гільдія медоварів України»

Литвиненко В.А. – секретар ГО «Гільдія медоварів України»

Дейнека Ф.М. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Бугар О.М. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Олійник О.А. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Лецин К.Я. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Герб П.І. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Лабага К.П. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Вовнянко М.І. – член  Ради ГО «Гільдія медоварів України»

Литовченко О.М. – зав. лабораторії інноваційних харчових продуктів, д. т. н., професор

Запрошені:

Кочерга В.Г. – член  ГО «Гільдія медоварів України»

Гажемон М.С. – член  ГО «Гільдія медоварів України»

Василець Ю. – член  ГО «Гільдія медоварів України»

Порядок денний:

  1. Процедура проведення конкурсу «Питні меди 2019».
  2. Різне.

 

По першому питанню обговорювалась послідовність проведення конкурсу, а саме:

З 01.10.2018 р. до 15.12.2018 р. буде проводитись прийом зразків медових напоїв. Їх необхідно буде направити по Новій Почті відділення №1 за адресою м. Баришівка, отримувач голова  ГО гільдії медоварів України Барабаш В.С. номер телефону 0675072550. Зразки напоїв необхідно надсилати в 3 екземплярах в скляній тарі по 0.5 л. Також необхідно  додати копії лабораторних висновків, які було зроблено в 2018 році згідно ТУ. Барабаш В.С. запропонував розмістити на сайті перелік лабораторій, які відповідатимуть вимогам конкурсу. Це робиться з тією метою, якщо члени дегустаційної комісії запідозрять якусь невідповідність у висновках лабораторії, то вони мають право комісійно виключити напій з конкурсу.

Також конкурсант повинен надіслати разом з напоями реєстраційний лист, який розміщений на сайті https://www.medovary.org  За розробку листа Барабаш В.С. призначив відповідального Дмитрука В.А.

Оргневски для проведення конкурсу необхідно буде вкласти в посилку разом зі зразками напоїв ( 1-й зразок – 300 грн., 2-й зразок – 250 грн.,   3-й зразок – 200 грн., 4-й зразок – 150грн., 5-й зразок – 150 грн. і т.д.)

В конкурсі буде добавлено ще дві номінації меди ставлені з додаванням соків і трав та меди варені з додаванням соків і трав. Якщо в участі в номінації буде менше 10 зразків то дається тільки 3 медалі (по одній золото, срібло та бронза).

Створюється з 5 членів комісія по прийому зразків до конкурсу. До її складу входить Литвиненко В.А., Дмитрук В.А., Кочерга В.Г., Олійник О.А., Василець Ю. Для контролю роботи комісії голови осередків делегують наглядачів.

Також місцеві осередки рекомендують членів дегустаційної комісії та наглядачів. В складі комісії пропонуються Литовченко О.М., Ворона, Карпенко, Стретович, Горніч. Секретаріат дегустаційної комісії складається з Литвиненка В., Герб П. та Василець Ю.

Збитні пиво та кваси повинні доставлятися в день конкурсу, але заявку необхідно дати раніше.

Оцінка питних медів проводитиметься по 100 бальній системі. Дегустаційний лист був запропонований Кочергою В., який буде ним доопрацьований.

З 20 грудня 2018 року повинна бути проведена перша дегустація питних медів. Всі питні меди повинні знаходитись в одному приміщенні при однаковій температурі.

Термін фіналу конкурсу вирішили не змінювати і залишити за 2 неділі до початку Масляної, що припадає на 23 та 24 лютого 2019 року.

В дипломі учасника буде вказуватись місце зайняте в конкурсі з 1 по 99… та отримана кількість балів на всеукраїнському конкурсі медоварів.

Бугар О.М. запропонував присвоїти категорію майстра по медоварінню.

Герб П.І. підняв питання за зменшення кількості медалей, щоб в кожній категорії було по 3 шт. ( 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова ). За дану пропозицію було проголосовано, але більшість голосів була за те, щоб залишити  стару кількість медалей з метою зацікавленості молодих медоварів в проведенні конкурсів.

 

Голова ГО  Барабаш В.

Секретар ГО  Литвиненко В.

 Робоча картка дегустатора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.