Фестиваль медів та медових напоїв

gmusloboda

Свято відбувається 28-29 січня 2017р. на Кінному ринку на майдані біля ТЦ «Епос». Харків’янам та гостям міста, пропонують придбати, а також скуштувати різноманітні продукти бджільництва, і, звісно ж, офіційний напій фестивалю – «Питний мед Слобожанський», що має чудовий смак та багату історію.

Метою фестивалю-конкурсу є популяризація медових напоїв, відродження стародавніх традицій медоваріння, культури споживання питних медів, як невід’ємної частини культурної і звичаєвої спадщини нашого народу.

В наметах на майдані біля ТЦ «Епос» на Кінному ринку можна побачити, скуштувати і придбати продукти бджільництва: мед, прополіс, вироби з воску, питні меди, косметичні засоби і сувеніри. Проте завжди переважатимуть медові напої, зроблені за старовинними українськими рецептами.

В рамках фестивалю братимуть участь творчі колективи міста.

Також проводиться крайовий конкурс «Питні меди -2017» в наступних номінаціях:

  • меди ставлені без додавання соків та ароматичних трав;
  • меди ставлені з додаванням соків;
  • меди ставлені з додаванням ароматичних трав;
  • меди варені без додавання соків та ароматичних трав;
  • меди варені з додаванням соків;
  • меди варені з додаванням трав;
  • медові кваси, збитні, пиво.

На конкурс запрошуються медовари – виробники медових напоїв Східного регіону, а також медовари з інших областей. Зразки приймаються в скляних ємностях не менше 0,5л. в кількості 2-х екземплярів (1- конкурсний + 1- контрольний).

Підведення підсумків конкурсу, нагородження переможців 29 січня 2017р. з 12:00 до 13:00.

Організатором фестивалю є Слобожанський крайовий осередок ГО “Гільдія медоварів України”. Захід проводиться за сприянням Харківського міського голови та адміністрації Слобідського району м.Харкова.

З питань участі в конкурсі звертатися за тел .:

Дейнека Федір Микитович +38 099-771-81-74, 097-606-33-69
Мироненко Михайло Володимирович +38 050 806-90-06; 067 571-17-02
 

Інтерактивна онлайн-мапа
 

м.Харків, майдан Захисників України, 2, Кінний ринок, майдан біля ТЦ «Епос» (600м від м.Спортивна, 660м від м.Захисників України)

 

Опубліковано у Оголошення. Додати до закладок постійне посилання.