Дев’ятий дводенний міжнародний етно-фестиваль «Різдво у Луцьку»

DSC_443910 – 11 січня цього року в столиці Волині відбувся традиційний дев’ятий дводенний міжнародний етно-фестиваль «Різдво у Луцьку», який з 2009 року розпочинається із запалення від Вифлеємського вогню диво-свічі Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» (її висота 1,8 метра, вага 80 кілограмів).
DSC_4427Із вітальними словами до лучан і гостей обласного центру звернулися міський голова Микола Романюк, митрополит Луцький та Волинський Михаїл, консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцькі, секретар Павлоградської міськради Дніпропетровської області Євген Аматов.
Упродовж фестивальних днів виступили понад 50 колективів, а це майже тисяча учасників фестивалю з Луцька, найвіддаленіших куточків Волині, а також зі Сходу України та Польщі й Білорусі.
Учасники святкових заходів хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув за одвічні людські цінності: національну свободу, честь, людську гідність, мир і спокій у родинах, щасливе майбутнє кожної людини. Традиційно у рамках етно–фестивалю «Різдво в Луцьку» відбулася громадська акція «Спільна коляда», яка завершилася виконанням Державного гімну України.
DSC_2199На різдвяному ярмарку лучани та гості міста мали змогу посмакувати різноманітними стравами, солодощами, питними медами, придбати сувеніри. Конкурс питних медів ми в цьому році не проводили. Цю естафету підхопили медовари з Карпатського Краю, де головою Гільдії медоварів є мій друг і побратим Костя Лецин. На конкурс до Івано-Франківська поїде не менш ніж 10 медоварів з Волині.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.