Семінар у Харкові «Технологічні особливості спиртового бродіння при виготовленні вин. Вади, недоліки вин та методи їх визначення та усунення.»

30 березня 2016 р. Харківським обласним осередком Гільдії медоварів України був проведений одноденний практичний семінар «Технологічні особливості спиртового бродіння при виготовленні вин. Вади, недоліки вин та методи їх визначення та усунення».

 Захід було організовано при безпосередній участі голови харьківського обласного осередку Гільдії медоварів Дейнеки Федора Микитовича та члена Ради Гільдії медоварів Мироненка Михайла Володимировича.

Слухачі семінару – члени Гільдії медоварів харківської області.
Гості семінару пасічники з Туреччини, що прибули для ознайомлення з передовими технологіями бджільництва та апітерапії.

Викладач – Бузинна Вікторія Олександрівна, інженер-технолог Харківського заводу шампанських вин.

Під час лекції Вікторія Олександрівна розповіла про загальні правила виготовлення вин, торкнулася деяких технологічних особливостей цього творчого процесу, зупинилася на необхідності застосування чистих культур дріжджів, про взаємозв’язок якості напоїв з умовами приготування сусла та бродіння.

А потім була дегустація.

Кожен з присутніх мав можливість представити загалу один зразок свого напою щоб почути з вуст експерта оцінку, виявити недоліки та вади напою та отримати відповіді на конкретні питання.

Жодне з питань не лишилося без відповіді. Робота семінару пройшла злагоджено, насичено, а в кінці Бузинна В.О. провела екскурс по історії вітчизняного виноробства, було дуже цікаво. Семінар показав доцільність таких зустрічей медоварів з фахівцями високої кваліфікації.

Домовилися про регулярність таких зустрічей надалі, вирішили розробити програму з навчання і вже після активної фази пасічного сезону включити цю програму до опрацювання в новому навчальному році.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.